    <opensearch:totalResults>37</opensearch:totalResults>
    <opensearch:startIndex>0</opensearch:startIndex>
    <opensearch:itemsPerPage>50</opensearch:itemsPerPage>
    <opensearch:Query role="request" searchTerms="%22USINAS%20HIDREL%C3%89TRICAS%22" startIndex="0"/>